BURÇAK EYÜBOĞLU
BATI ATAŞEHİR İLKOKULU

BURÇAK EYÜBOĞLU BATI ATAŞEHİR İLKOKULU

Firuze Vanlıoğlu

Firuze Vanlıoğlu
Burçak Eyüboğlu Batı Ataşehir İlkokulu Müdürü

Kurulduğu günden bugüne sayısız öğrenci yetiştiren ve mezun veren Eyüboğlu Eğitim Kurumları; 2015-2016 eğitim-öğretim yılına Burçak Eyüboğlu Batı Ataşehir Kampüsü ile başlayacak olmanın gururunu yaşıyor.

Kampüsümüzün, kurucumuz Dr. Rüstem Eyüboğlu’nun değerli eşi, 1999-2010 yılları arasında Eyüboğlu Eğitim Kurumları Genel Müdürlüğünü yapan eğitim liderimiz Burçak Eyüboğlu’nun adını taşıyacak ve yaşatacak olması bizleri ayrıca gururlandırıyor.

Öğrencilerimiz, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatıyla birlikte uyguladığımız Uluslararası Bakalorya Programları ile dünya standartlarında eğitim alırlar. Bunun bir sonucu olarak Eyüboğlu öğrencileri; kendine güvenen, en ileri bilgiler ile donatılmış, yaratıcı, girişimci, araştırmacı, yenilikçi, anadilini çok iyi kullanan, çift dilli, çağdaş, ulu önder Atatürk’ün ilke ve inkılaplarına bağlı, toplumsal değerlerine ve kültürüne sahip çıkan, farklı bakış açıları ile farklı kültürlere değer veren, uluslararası bilince ve 21. yüzyıl becerilerine sahip bireyler olarak yetişirler.

Öğrencilerimiz sürekli ve etkin bir öğrenme ortamında elde ettikleri bilgiler ile her yıl hem ulusal hem de uluslararası yarışmalarda dereceye girer, büyük başarılara imza atarlar.

Okulumuzda aldıkları eğitimin sonucu olarak öğrencilerimiz Eyüboğlundan mezun olduklarında; akademik ve sosyal yönden başarılı, ulusal ve uluslararası alanda her zaman en önde gelen, dünya vatandaşı bireyler olarak toplumda yer alırlar.

Öğrencilerimizin akademik, sosyal ve duygusal gelişimleri eğitim felsefemizin en önemli unsurlarıdır. Okulumuzda eğitim-öğretim, öğrencilerin farklı ihtiyaçları olduğu bilinciyle onların hazır bulunuşluk seviyelerine, ilgi alanlarına ve öğrenme şekillerine hitap edecek şekilde planlanır ve uygulanır. Öğrencilerimizin sosyal gelişimlerinde çok önemli olduğuna inandığımız sosyal etkinlik ve kulüp çalışmaları kapsamında öğrencilerimiz her yıl kendi ilgi ve istekleri doğrultusunda kulüplerini seçer ve çalışmalarını sürdürürler. Bu eğitim yolculuğunda öğrencilerimizin yanında onlara her zaman destek veren psikolojik danışmanlarımız, alanlarında uzman, güler yüzlü, sabırlı ve deneyimli öğretmenlerimiz yer alır.

Öğrencilerimizin uluslararası standartlarda eğitim alacağı Burçak Eyüboğlu Batı Ataşehir Kampüsümüz 7.500 metrekare okul alanı, 2.200 metrekare bahçe alanından oluşur. Kampüs; ikişer adet tam donanımlı fen ve bilgisayar laboratuvarı, resim ve müzik atölyeleri, yarı olimpik yüzme havuzu, konferans salonu, 250 metrekare kütüphanesi, 3 adet spor salonu, bale ve dans salonları, kapalı oyun ve öğrenme alanları ile öğrencilerin ihtiyaç duyacağı her türlü olanağa sahiptir. Okulumuzda sürekli olarak bulunan deneyimli hemşiremiz ve tüm okullarımızdan sorumlu kurum doktorumuz öğrencilerimizin sağlığıyla ilgili ayrıntıları yakından takip eder, veli ve idarecileri bilgilendirirler. 10 bin metrekarelik tüm açık ve kapalı alanlarımız iç ve dış kamera sistemi ile kayıt altına alınır, güvenlik görevlilerimiz ile okul güvenliğimiz 24 saat sağlanır.

Eğitim programımızı ve okulumuzu daha yakından tanımak, detaylı bilgi almak ve idarecilerimiz ile tanışmak üzere sizleri okulumuza bekleriz.


Müdür Yardımcılarımız

Berker Tüzüntürk

Burçak Eyüboğlu Batı Ataşehir İlkokulu 3. ve 4. Sınıflar Müdür Yardımcısı

Handan Baba

Burçak Eyüboğlu Batı Ataşehir İlkokulu 1. ve 2. Sınıflar Müdür Yardımcısı

Eyüboğlu Eğitim Kurumları Harita

Burçak Eyüboğlu Batı Ataşehir İlkokulu

Barbaros Mh. Burçak Sk. No:4 Ataşehir / İstanbul
0216 522 12 51
eyuboglu@eyuboglu.k12.tr