Eyüboğlu'ndan Haberler
KAPAT

Edebiyat ve Kitap Günleri
14 Ocak 2023 Cumartesi

32. Geleneksel Eyüboğlu Edebiyat ve Kitap Günleri etkinliğimizi, “Fantastik Edebiyatın Yükselişi” temasıyla hayata geçirdik. Roman kahramanları gibi giyinen öğrencilerimiz, büründükleri karakterleri arkadaşlarına tanıttı. Yazar ve edebiyatçılarla bir araya gelerek söyleşilere katılım gösteren öğrencilerimiz, birbirinden değerli kitapların bulunduğu kitap fuarını da ziyaret etti.

Her Edebiyat ve Kitap Günleri etkinliğimizde, değerli bir yazarın adını merkez kütüphanemizdeki bir sokağa atfediyoruz. Bu ritüeli 32. Geleneksel Eyüboğlu Edebiyat ve Kitap Günleri etkinliğimizde de sürdürdük ve kadın hakları savunuculuğunun öncüsü olan İngiliz yazar Virginia Woolf’un adını, merkez kütüphanemizde bir sokağa verdik.

Bir kitap da arkadaşıma!

32. Geleneksel Eyüboğlu Edebiyat ve Kitap Günleri kapsamında, İzmir Menderes'te bulunan Ataköy İlkokulu ve Ortaokulu'na 1000’in üzerinde kitap bağışında bulunduk. Bu kampanyayla öğrencilerimiz, hem kişisel kitaplarını hem de Edebiyat Kitap Günleri'nden satın aldıkları kitapları, Spor Sanat Kompleksi’ne getirerek, İzmir’deki öğrenci arkadaşları için bağışladı.

Eyüboğlu'ndan Haberler
Basında Eyüboğlu
Ödüllerimiz ve Başarılarımız
Geleneksel Etkinliklerimiz
Yayınlarımız
İndirdiğiniz dosyaları görüntüleyemiyorsanız lütfen aşağıdaki linke tıklayarak gerekli Adobe Reader versiyonunu yükledikten sonra tekrar deneyiniz.