Eyüboğlu'ndan Haberler
Öğretim Yılı :
Teknolojik Çözüm Ortağımız Siemens Türkiye Oldu!
13 Haziran 2023 Salı

Eyüboğlu Eğitim Kurumları olarak, sürdürülebilir yöntemler ve daha az kaynak ile faaliyetlerimizi sürdürmek adına, teknolojik çözümlerimiz için Siemens Türkiye’yle bir iş birliğine imza attık.

Müzik ve Dans Gecesi
9 Haziran 2023 Cuma

Bu yıl Cumhuriyetimizin 100. yılıyla bütünleşen Müzik ve Dans Gecesi, her zamankinden daha büyük bir coşku ve heyecana sahne oldu!

Eyüboğlu Mezuniyet Kutlamaları
1 Haziran 2023 Perşembe

Eyüboğlu 2023 mezunlarının yepyeni bir hayata adım atmasının coşkusunu yaşadık!

Destination Imagination Global Finals
23 Mayıs 2023 Salı

Temel eğitim kadar, sosyal ve kültürel faaliyetlerini de oldukça önemsediğimiz öğrencilerimiz, 20-23 Mayıs’ta Kansas’ta düzenlenen dünyanın en büyük yaratıcılık organizasyonuna katıldılar.

Kuruluş Yıl Dönümü
6 Mart 2023 Pazartesi

6 Mart 1970’te başladı eğitim yolculuğumuz… Tam 53 yıldır çocuklarımızı Ata’mızın izinde, laik eğitim-öğretim anlayışıyla, özenle yetiştiriyoruz. 53 yıldır öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizle tek yürek olduk; başarının hikayesini yazdık. Hayatımızı eğitime, eğitime adımızı verdiğimiz 53 yıllık yolculuğumuza; emin adımlarla ve çağdaş bir anlayışla, ilk günkü heyecanla devam ediyoruz. Kuruluş yıl dönümümüz kutlu olsun!

Deprem Gündemi
28 Şubat 2023 Salı

Tüm ülkeyi üzüntüye boğan, 10’u aşkın şehrimizde derin yaralar açan 6 Şubat depreminde imkanlarımızı, deprem bölgelerindeki vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için seferber ettik.

Uluslararası Eğitim Günü
31 Ocak 2023 Salı

Türkiye’de Uluslararası Bakalorya Programlarını her kademede uygulamaya yetkilendirilen ilk Türk okulu olarak, öğrencilerimizin ulusal ve uluslararası platformlarda kazandıkları başarılarla gurur duyuyoruz. Öğrencilerimizi akademik ve sosyal yönden ulusal ve uluslararası toplumların en önde gelen bireyleri olarak yetiştirmeye devam edeceğiz.

Beyaz Fil Satranç Turnuvası
15 Ocak 2023 Pazar

‘’Türkiye’de bir kurumun düzenlediği en büyük satranç turnuvası’’ unvanını taşıyan geleneksel Eyüboğlu Beyaz Fil Uluslararası Satranç Turnuvamızın 31’incisini hayata geçirdik.

Edebiyat ve Kitap Günleri
14 Ocak 2023 Cumartesi

32. Geleneksel Eyüboğlu Edebiyat ve Kitap Günleri etkinliğimizi, “Fantastik Edebiyatın Yükselişi” temasıyla hayata geçirdik. Roman kahramanları gibi giyinen öğrencilerimiz, büründükleri karakterleri arkadaşlarına tanıttı. Yazar ve edebiyatçılarla bir araya gelerek söyleşilere katılım gösteren öğrencilerimiz, birbirinden değerli kitapların bulunduğu kitap fuarını da ziyaret etti.

Dünya İnsan Hakları Günü
10 Aralık 2022 Cumartesi

Eyüboğlu Eğitim Kurumları olarak, İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi'nin özgürlük, eşitlik ve bağımsızlık içeren, haklara saygı göstermenin ve ayrımcılık gözetmeden yaşamanın gerekliliğini vurgulayan tüm maddelerine hassasiyetle uyuyoruz.

5-9 Aralık Kodlama Haftası
9 Aralık 2022 Cuma

Eyüboğlu Eğitim Kurumları olarak bilime, teknolojiye ve kodlamaya büyük değer veriyor; tüm eğitim süreçlerimizde bu konulara mutlaka odaklanıyoruz.

Paylaşma Günü
6 Aralık 2022 Salı

Paylaşma Günü bireylerin, sivil toplum kuruluşlarının, toplum liderlerinin, özel sektörün ve öğrencilerin gönüllülüğü teşvik ettiği bir kolektif bağışçılık günüdür.

24 Kasım Öğretmenler Günü
24 Kasım 2022 Perşembe

Eyüboğlu Eğitim Kurumlarının olmazsa olmaz parçalarını oluşturan kıymetli öğretmenlerimizin bu özel gününü coşkuyla kutladık. Eğitime adanmış her günümüz için değerli öğretmenlerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

10 Kasım’da Atamızın Evine, Selanik’e Gittik
10 Kasım 2022 Perşembe

Bu anlamlı günde öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve yöneticilerimizle birlikte, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün doğup büyüdüğü şehri tanımak için Selanik’e gittik.

Lösemili Çocuklar Haftası
8 Kasım 2022 Salı

2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası’nda, lösemi hastası çocuklarımıza destek olmak ve hastalığa dair farkındalık yaratmak amacıyla; ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerimiz okula turuncu renkte kıyafetler giyerek geldi.

14. İstanbul Maratonu
6 Kasım 2022 Pazar

Dünyanın kıtalar arası koşulan tek maratonu olan İstanbul Maratonu’nun 44.’sü 6 Kasım’da düzenlendi. İstanbul Maratonu’nda öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizle beraber katılım gösterdik.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları
29 Ekim 2022 Cumartesi

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 99. yılını, Çamlıca, Burçak Eyüboğlu ve Kemerburgaz Kampüslerimizde öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizle beraber heyecan ve coşkuyla kutladık.

İlham Veren Konuşmacılar Etkinliği
26 Ekim 2022 Çarşamba

İlham Veren Konuşmacılar etkinliğimize Siemens Healthineers Genel Müdürü Sayın Enis Sonemel’i davet ettik. Öğrencilerimizle bir araya gelen ve deneyimlerini aktaran Enis Sonemel, ‘Hayattaki Seçimlerimiz’ temalı konuşmasıyla öğrencilerimize ilham verdi.

Görsel Sanatlar Sergisi
25 Ekim 2022 Salı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 99. yılına özel olarak ‘’Görsel Sanatlar Sergisi’’ hazırladık. Öğrencilerimizin hazırladığı eserleri, 25 Ekim-1 Kasım tarihleri arasında Akasya Alışveriş Merkezi’nin zemin katında açtığımız sergide sanatseverlerin beğenisine sunduk.

Güneş Tutulmasını Öğrencilerimizle İzledik!
25 Ekim 2022 Salı

Bilimin ve uzayın sonsuz zenginliğine inandığımız anlayışımızla, öğrencilerimizi her alanda yetiştirmeye ve geliştirmeye büyük önem veriyoruz.

Nehir’in Adımları Etkinliği
25 Eylül 2022 Pazar

Nehir’in Çocukça Yaşam Gönüllüleri (ÇOYAG) ve KAÇUV’un her yıl eylül ayında düzenlediği, Nehir’in Adımları etkinliğine IB öğrencilerimizle birlikte katılım gösterdik.

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Başladı!
5 Eylül 2022 Pazartesi

Yepyeni bir eğitim öğretim yılına daha büyük bir heyecanla başladık. Okulun ilk gününde, eğitim hayatına ilk adımlarını atan öğrencilerimizin mutluluğunu hep birlikte paylaştık.

Eyüboğlu'ndan Haberler
Basında Eyüboğlu
Ödüllerimiz ve Başarılarımız
Geleneksel Etkinliklerimiz
Yayınlarımız
İndirdiğiniz dosyaları görüntüleyemiyorsanız lütfen aşağıdaki linke tıklayarak gerekli Adobe Reader versiyonunu yükledikten sonra tekrar deneyiniz.