Muhasebe Departmanı

Okulumuz muhasebe işlemleri Yeminli Mali Müşavir, Muhasebe Müdürü ve Muhasebe elemanlarından oluşan bir ekip tarafından yürütülmektedir. Kurum ve personele ait maaş, sigorta ve vergilerin takibi, kurum gelirlerinin takibi, muhasebe ile ilgili resmi evrakların tutulması ve takibi bu bölümün işidir.

Muhasebe servisinde okula kaydını yaptıran öğrencilerin eğitim ve öğretimle ilgili parasal işlemlerinin takibi yapılır. Öğrenci ücretlerinin tahsili elektronik tahsilat sistemiyle kurumumuza hizmet veren Türkiye İş Bankası’nın Rıhtım Kadıköy şubesince yürütülür ve öğrenciye ait ödemelerle ilgili tüm kayıtlar bilgisayarla takip edilir.

  • Kayıt yenileme döneminde velilerimiz muhasebe servisine gelerek kayıt yenileme işlemlerini yaparlar.
  • Öğrenci ücretlerinin tahsilatı, velilere gönderilen ayrıntılı bilgi dahilinde banka sistemi çek ve kredi kartı seçenekleriyle yapılmaktadır.
  • Banka Sistemi seçeneği Türkiye İş Bankası A.Ş Rıhtım Kadıköy Şubesi’ne bağlı Türkiye İş Bankası Eyüboğlu Koleji Şubesi’nde yapılmaktadır. Eyüboğlu Koleji Şubesi Genel Müdürlük Binası giriş katta bulunmaktadır. Ayrıca Eyüboğlu Eğitim Kurumları Kampüsü’nde aynı bankaya ait ATM makinesi mevcuttur.
  • Kayıt yenilemede tüm işlemler bilgisayarla online olarak yapılmaktadır.
Kurumsal İletişim
Bilgi Teknolojileri
Muhasebe
Çeviri Birimi
İnsan Kaynakları
Kurumsal Planlama