Eyüboğlu'ndan Haberler
KAPAT

Veli Sempozyumu
16 Ekim 2021 Cumartesi

Doç.Dr.Marilena Leana Taşcılar ve birbirinden değerli uzman konuşmacılarımızın katılımıyla gerçekleşecek Eyüboğlu Eğitim Kurumları 20. Veli Sempozyumu, 16 Ekim 2021 Cumartesi günü Çamlıca Kampüsümüzde gerçekleştirildi.

2 oturumdan oluşan sempozyumda; 1.Oturumda Çocuklara konulan sınırlar, gelişimlerini sınırlar mı? - Psikolojik Danışman Burçe Tulpar, Bir ailede çatışma yaşanmaması sağlıklı mıdır? - Psikolojik danışman Elif Hazal Yılmaz, Benimle Oynar mısın?- Psikolojik Danışman Sıla Isıyel, Eyüboğlu’nda IBDP Programı - IB DP ve IB CAS Koordinatörü Oğuz Günenç, 2.Oturumda ise Çocuğum yeteri kadar güçlü mü? -Psikolojik Danışman Fatma Başar Çelik, Ergen anne babası olmak - Psikolojik Danışman Merve Büşra Başali, Kariyer Planlama anahtarı - Psikolojik Danışman Tayfun Akay, Yurt Dışı Ünversite danışmanlığı -Yurt Dışı Yükseköğrenim Danışmanı Olcay Erten gibi konulara yer verildi.

Eyüboğlu'ndan Haberler
Basında Eyüboğlu
Ödüllerimiz ve Başarılarımız
Geleneksel Etkinliklerimiz
Yayınlarımız
İndirdiğiniz dosyaları görüntüleyemiyorsanız lütfen aşağıdaki linke tıklayarak gerekli Adobe Reader versiyonunu yükledikten sonra tekrar deneyiniz.