Eyüboğlu'ndan Haberler
KAPAT

Kids in the Kitchen – Çocuklar için Beslenme Davranış Değişikliği ve Sağlıklı Beslenme Eğitimi
26 Kasım 2019 Salı

Geçtiğimiz yıl başladığımız “Kişisel Gelişim Programı” uygulamalarından biri olan Kids in the Kitchen – Beslenme Davranış Değişikliği ve Sağlıklı Beslenme Eğitimi bu yıl da okullarımızda gerçekleşecek.

9 Aralık 2019 tarihinden itibaren 6 hafta boyunca okullarımızda öğrencilerimize verilecek olan eğitim, çocukların fiziksel ve zihinsel sağlık ve gelişimlerine katkıda bulunurken onları, hayatları boyunca kendilerine yeterli, bilinçli ve sağlıklı gıda tüketen birer birey yapmayı hedefliyor. Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli’nin önderliğinde Londra’dan hemen sonra İstanbul’da hayata geçirilen, İngiltere ve Türkiye’de bir ilk ve tek olan Kids in the Kitchen – Çocuklar için Beslenme Davranış Değişikliği ve Sağlıklı Beslenme Eğitimi, 5-11 yaş grubu çocuklarının beslenme davranışlarını değiştirmeyi hedefliyor.

Siz değerli velilerimizi, çocuk beslenmesi hakkında daha fazla bilgi sahibi olabileceğiniz, çocuklarınıza beslenme ile ilgili nasıl rol model olabileceğiniz konusunda farkındalık kazanabileceğiniz “Ebeveyn Semineri”ne davet ediyoruz.

29 Kasım 2019 Cuma
Kemerburgaz Kampüsü Burçak Eyüboğlu Hall
16:00-17:15 –İlkokul 2. Sınıf

02 Aralık 2019 Pazartesi
Burçak Eyüboğlu Kampüsü Oditoryum
16:00-17:15 – İlkokul 2. Sınıf

06 Aralık 2019 Cuma
Çamlıca Kampüsü Eyüboğlu Hall
16:00-17:15 – İlkokul 2. Sınıf

Eyüboğlu'ndan Haberler
Basında Eyüboğlu
Ödüllerimiz ve Başarılarımız
Geleneksel Etkinliklerimiz
Yayınlarımız
İndirdiğiniz dosyaları görüntüleyemiyorsanız lütfen aşağıdaki linke tıklayarak gerekli Adobe Reader versiyonunu yükledikten sonra tekrar deneyiniz.