Eyüboğlu'ndan Haberler
   Öğretim Yılı :

IB1 öğrencileri Nehir'in Adımları koşusunda kanserli çocuklara umut ve yardım için koştular
19 Eylül 2018 Çarşamba
IB1 öğrencilerimiz, elde edilen gelirle Şişli Etfal Hastanesi Çocuk Onkoloji ve Hematoloji Servisi’ne bir oyun odası yapılacak olan Nehir’in Adımları koşusunda, kanserli çocuklara yardım ve umut için oluşturulan gönüllü topluluk Çocukça Yaşam Gönüllüleri (ÇOYAG) için koştular. #EğitimEyüboğlu #ToplumsalBilinç #NehirinAdımları

CAS Kampı Sona Erdi
13 Eylül 2018 Perşembe
IBDP öğrencilerimizin CAS (Creativity, Action, Service) Kampı geçtiğimiz günlerde sonlandı. İki gün süren kamp süresince öğrencilerimiz; iletişim kurma, düşünme, problem çözme, yeniliklere açık olma ve risk alma becerilerini geliştirmeye yönelik birçok etkinliğe katıldılar.

Dr. Ger Graus Eyüboğlu'nda
13 Eylül 2018 Perşembe
Eyüboğlu Eğitim Kurumları çok değerli iki konuğu ağırladı. Kidzania Küresel Eğitim Direktörü Brintanya İmparatorluk nişanı sahibi Dr. Ger Graus OBE (Order of British Empire) ve Kidzania İstanbul CEO’su Sayın Ebru Timur. Gerçekleşen sunumda çocukların öğrenme deneyimlerinden bahsedildi.

GameX 2018 Digital Oyun ve Eğlence Fuarı'na katıldık
07 Eylül 2018 Cuma
2014 yılından bu yana yerli ve yabancı firmaların katıldığı GameX 2018 Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı 6-9 Eylül tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşiyor. Matematik öğretmenlerimizden Sinan Yatağanbaba robotik takımımızdan öğrencilerle birlikte GameX etkinliğine katılarak dijital oyun ve eğlence dünyasını yerinde keşfetti.

Eyüboğlu'ndan Haberler
Basında Eyüboğlu
Ödüllerimiz ve Başarılarımız
Geleneksel Etkinliklerimiz
Yayınlarımız

Dosyaları görüntüleyemiyorsanız lütfen aşağıdaki linke tıklayarak gerekli Adobe Reader versiyonunu yükledikten sonra tekrar deneyiniz.